Dobry pokrowiec na Twój rower! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Szukasz dobrego pokrowca na rower? Polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK wypuściła własnie na rynek nowy pokrowiec rowerowy produkowany z mocnego i trudnoprzemakalnego materiału SPUNBOUND, który stosowany jest do produkcji plandek samochodowych. Dzięki zastosowaniu tego materiału udało się uzyskać bardzo trwały, wielosezonowy pokrowiec rowerowy o doskonałych właściwościach ochronnych do użytku przez cały rok! Teraz bezpiecznie, czysto i wygodnie przechowasz swój rower na balonie, garażu, piwnicy a nawet na dworze. Plandeka rowerowa jest już dostępna na stronie sklepu:

Sprawdzony materiał = skuteczna ochrona Twojego roweru:

Po ogromnym sukcesie jakim okazały się plandeki samochodowe, firma KEGEL-BŁAŻUSIAK zaczęła produkować pokrowce na motocykle, skutery i quady. Teraz przyszła pora na pokrowce rowerowe! Basic GARAGE Bike cover (bo tak nazywa się pokrowiec na rower) dobrze zabezpieczy jednoślad przed zabrudzeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz ograniczy korozję. Wszystko, dzięki sprawdzonemu materiałowi SPUNBOUND z systemem otworów wentylacyjnych odprowadzających wilgoć spod pokrowca.

Pokrowiec rowerowy zapewnia kompleksową ochronę i zabezpieczy rower przed:

  • zabrudzeniem
  • śniegiem, szronem itp.
  • deszczem (także “kwaśnym deszczem” z zanieczyszczeniami)
  • ptasimi odchodami, sokami i liśćmi drzew, słońcem (także promieniami UV)
  • wżerami w lakierze, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych
  • większością zarysowań (ogranicza również korozję)
  • utrudni kradzież potencjalnemu złodziejowi

Jaki pokrowiec na rower wybrać?

Na polskim rynku dostępnych jest bardzo wiele tańszych pokrowców rowerowych. Ich ceny zbliżone są do cen folii malarskich (podobnie jest też z ich jakością). Jeśli szukasz plandeki na rower, która nie tylko skutecznie zabezpieczy jednoślad ale również przetrwa dłużej niż jeden sezon to warto wybrać pokrowiec na rower wykonany z mocniejszych materiałów o lepszych właściwościach. Zaletą pokrowców KEGEL-BŁAŻUSIAK jest mocny materiał, który zapewnia długi okres użytkowania oraz umożliwia odprowadzenie wilgoci spod pokrowca. Warto podkreślić, że cena pokrowców polskiego producenta nie jest wygórowana – dostajemy bardzo dobry pokrowiec na rower w bardzo atrakcyjnej cenie.

Łatwe zakładanie i wygodne przechowywanie:

Plandeki rowerowe KEGEL-BŁAŻUSIAK bardzo łatwo, wygodnie i szybko się zakłada (wystarczy nasunąć ją na rower a następnie maksymalnie mocno zaciągnąć elastyczny ściągacz). Po założeniu pokrowiec zakrywa cały rower. Co bardzo istotne plandeka po złożeniu ma małe wymiary (mieści się w torbie rowerowej lub plecaku), dzięki czemu można zabrać go nawet na wycieczkę rowerową!