Dobra odzież robocza odblaskowa w atrakcyjnej cenie! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Dobra odzież robocza odblaskowa:

Szukasz certyfikowanej odzieży odblaskowej w atrakcyjnej cenie? Świetnie trafiłeś! W naszym sklepie jest już dostępna odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności marki Schmidt: bluzy, spodnie i ogrodniczki. Ubrania wyposażone są w rewelacyjne taśmy odblaskowe marki 3M i dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: pomarańczowej lub zielonej. Więcej informacji znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego:

Widoczny znaczy bezpieczny!

Odzież robocza odblaskowa marki Schmidt spełnia normę EN ISO 20471 oraz normę EN 13688 i uszyta jest z materiału o wysokiej widzialności i intensywnej barwie (High Visability). Dodatkowo posiada markowe taśmy odblaskowe firmy 3M Scotchlite o szerokości 5 cm. Odzież tego typu ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi w warunkach ograniczonej widoczności z tego powodu doskonale sprawdza się m.in. jako odzież robocza dla drogowców lub pomocy drogowej.

Praktyczne rozwiązania:

W odzieży ostrzegawczej Schmidt zastosowano szereg praktycznych rozwiązań m.in. miejsca szczególnie narażone na zabrudzenia takie jak np. dolna część nogawek, mankiety rękawów, pasek oraz klapki kieszeni wykonano z trudno brudzącej się tkaniny o ciemno granatowym kolorze. Dzięki takiemu rozwiązaniu odzież przez dłuższy czas lepiej wygląda zapewniając użytkownikowi profesjonalny wygląd. Sam materiał z którego wykonana jest odzież posiada wysoki stopień ochronności przed wiatrem, brudem, olejami i wodą. Ponadto odzież posiada dużą ilość otwartych i zapinanych kieszeni, które ułatwiają przechowywanie różnych przedmiotów.

Długi okres użytkowania:

Certyfikowana odzież ostrzegawcza marki Schmidt wykonana jest z trwałej tkaniny (mieszanka: 20% bawełna i 80% poliester) o gramaturze 280 g/m2. Do szycia zastosowano wytrzymałe nici HEAVY DUTY co wpływa na “żywotność” ubrań.