Czarny fartuch kuchenny w pasy - NOWOŚĆ | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Czarny fartuch kuchenny w pasy – NOWOŚĆ

W branży gastronomicznej liczy się nie tylko dobre jedzenie ale również elegancja i styl. Profesjonalny i dobrze ubrany personel restauracji ma ogromny wpływ na powodzenie lokalu gastronomicznego.

Wiemy o tym, dlatego długo szukaliśmy najlepszej tkaniny na uszycie naszego nowego modelu fartucha. Inspirowaliśmy się zarówno prasą branżową jak i wszelkiego rodzaju programami telewizyjnymi, gdzie można było zobaczyć światowej klasy kucharzy. W końcu udało nam się znaleźć rewelacyjną bawełnianą tkaninę w kolorze czarnym wyposażoną w piękne i wyraziste białe pasy z której uszyliśmy naszą nowość – czarny fartuch kuchenny w pasy (galeria zdjęć poniżej artykułu).

Fartuch posiada klasyczny i sprawdzony fason – świetnie się prezentuje i jednocześnie bardzo dobrze chroni spodnią odzież przed pobrudzeniem. Grube, wyraziste pasy nadają mu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Wykonany jest z materiału, który ma świetne właściwości – nie kurczy się i nie odbarwia w praniu.

Fartuch bawełniany doskonale sprawdza się w gastronomi i przetwórstwie. Może go nosić zarówno personel pracujący w kuchni oraz osoby odpowiedzialne za obsługę gości na sali. Uniwersalny rozmiar z możliwością podwójnej regulacji paska sprawia, że założy go każdy pracownik. Mimo, że fartuch w paski jest dostępny w ramach kolekcji limitowanej i wykonany jest z wysokiej jakości materiałów to jego cena nie jest wysoka.

 GALERIA ZDJĘĆ

(kliknij dowolne zdjęcie aby obejrzeć)