Czarne spodnie robocze ECO od KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Polska firma KEGEL-BŁAŻUSIAK wypuściła na rynek nowe spodnie robocze w kolorze czarnym, które z pewnością przypadną do gustu osobom, które lubią klasyczne męskie spodnie robocze wykonane z wytrzymałej tkaniny i wyposażone w dużą ilość praktycznych i funkcjonalnych kieszeni. Nowe spodnie robocze do pasa dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie na stronie naszego sklepu internetowego:

Spodnie robocze do pasa – stworzone do pracy:

To co z pewnością rzuca się w oczy to ciekawy i nowoczesny design spodni. Kontrastowe zielone wykończenie doskonale współgrają z czarnym kolorem, który z kolei lepiej maskuje zabrudzenia. Jednak wygląd to nie wszystko – polski producent zadbał również o trwałość męskich spodni roboczych. Wytrzymały materiał oraz dodatkowe wzmocnienia na kolanach zapewniają spodniom większą “żywotność”.

Dodatkowym plusem spodni roboczych ECO jest duża ilość praktycznych kieszeni, które umożliwiają przechowanie wielu potrzebnych w czasie pracy rzeczy – od telefonu komórkowego, przez ołówki po narzędzia. Spodnie robocze posiadają również specjalne kieszenie umożliwiające pracę w nakolannikach ochronnych, które po założeniu znacząco poprawiają komfort pracy (szczególnie polecane osobom, które w pracy spędzają wiele godzin na kolanach). Spis kieszeni: 2 kieszenie wpuszczane, 1 kieszeń udowa wielofunkcyjna, kryta patką,  1 kieszeń tylna, kryta patką zapinaną na rzep, 1 kieszeń miarowa.

 

kieszeń boczna wpuszczana

zestaw kieszeni – lewa nogawka

zestaw kieszeni – prawa nogawka