Certyfikowane ubrania robocze ocieplane - odzież robocza zimowa | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Certyfikowane Ubrania Robocze Ocieplane:

Certyfikowane ubrania robocze ocieplane z kolekcji WINTER-PROTEC firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami normy ENV 342. Oznacza to, że odzież robocza zimowa przeznaczona jest do prac zarówno w przestrzeni otwartej jak i zamkniętej – w niskich temperaturach. Odzież z tej serii zapewnia również ochronę przed krótkotrwałym działaniem wiatru i opadów atmosferycznych.

W skład certyfikowanej odzieży ochronnej zimowej wchodzą: kurtki, spodnie do pasa i ogrodniczki.

Ubranie w którym nie zmarzniesz:

Należy wiedzieć jak bardzo ważny jest odpowiedni dobór odzieży ciepłochronnej do warunków i rodzajów pracy. Warto wziąć pod uwagę zakres temperatur otoczenia i aktywność fizyczną pracownika. Certyfikowana odzież robocza ocieplana z naszej oferty chroni użytkownika przed zimnem nawet do – 30 stopni C a jej dużym atutem jest wysoka przepuszczalność powietrza, która zapewnia komfort pracy.

W przypadku pracy w ekstremalnych warunkach, przy bardzo niskich temperaturach polecamy zastosować dodatkowo odzież termoaktywną z linii HardWork.