Buty profilaktyczne - wygodne buty medyczne | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Wygodne obuwie medyczne to podstawa!

Wygodne obuwie medyczne to podstawa i niezbędny element ubioru lekarza (szczególnie ważny w czasie wielogodzinnego dyżuru lub pracy w prywatnym gabinecie). Dlatego w naszej ofercie odzieży medycznej znajdziesz wygodne obuwie medyczne dla lekarzy i pracowników służby zdrowia.

Na kolekcję obuwia medycznego składają się buty profilaktyczne męskie i damskie w bardzo atrakcyjnych cenachObuwie profilaktyczne idealnie nadaje się do codziennego użytku dla pracowników szpitali, przychodni lekarskich oraz klinik.

Zaletą butów profilaktycznych jest wygoda i komfort użytkowania oraz dobre właściwości higieniczne. Buty medyczne tego typu spełniają normę EN ISO 20347:2004 OB co oznacza, że jest to obuwie zawodowe przystosowane do pracy w miejscach, gdzie nie wymagana jest ochrona palców za pomocą podnoska.