Bluzy piekarskie - profesjonalna odzież dla piekarni | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Profesjonalna odzież dla piekarni

Od wielu lat ubieramy pracowników firm zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności w tym m.in. piekarnie, cukiernie. Wiemy, że odzież jaka jest tam potrzebna, musi spełniać odpowiednie normy bezpieczeństwa oraz być trwała i wygodna. Z tego powodu oferujemy naszym partnerom handlowym najwyższej jakości polską odzież roboczą marki KEGEL-BŁAŻUSIAK. Jeśli potrzebujesz bluzy dla piekarza kliknij przycisk:

Bluza piekarska – co wybierają klienci?

Jednym z podstawowych elementów ubioru pracownika piekarni i cukierni stanowi bluza. W zależności od miejsca i warunków pracy nasi partnerzy handlowi wybierają najczęściej bluzy w serek, bluzy piekarskie lub zwykłe bawełniane koszulki t-shirt.

Dlaczego bluzy piekarskie marki KEGEL-BŁAŻUSIAK są takie dobre?

1. Po pierwsze trwałość:

Firma KEGEL-BŁAŻUSIAK produkuje bluzy HACCP z dwóch sprawdzonych i wytrzymałych tkanin – są nimi Klopmann i KbTextil. Zapewniają one bardzo dużą trwałość odzieży (przystosowana jest ona do wielokrotnego prania w pralniach przemysłowych). Oznacza to, że bluza piekarska posiada bardzo niską kurczliwość w praniu oraz nie poddaje się efektowi pilingu. Dodatkowo bluzy wykonane z tkaniny Klopman posiadają w większości wykończenie antymnące ułatwiające prasowanie.

2. Po drugie wygoda:

Jak połączyć wytrzymałość z komfortem użytkowania? Nasza odzież HACCP wykonana jest z mieszanki bawełny i poliestru, dzięki czemu jest wygodna i jednocześnie zapewnia długi okres użytkowania. Odpowiedni fason odzieży nie ogranicza ruchów a duża ilość rozmiarów pozwala ubrać praktycznie każdego pracownika.

3. Po trzecie bezpieczeństwo:

W piekarnictwie nie trudno o wypadek – duża ilość ruchomych części maszyn (mieszarek, krajalnic do chleba, rogalikarek, dzielarek, trzeparek do worków itp.) stwarza ryzyko zaczepienia elementów ubrania i wciągnięcia do maszyny. Z tego powodu ubrania nie powinny posiadać zbędnych dopinanych elementów. Dużym plusem odzieży KEGEL-BŁAŻUSIAK są zapięcia na mocne, nierdzewne napy, które są nie tylko bardzo wygodne w użytkowaniu ale również umożliwiają błyskawiczne zdjęcie bluzy w razie potrzeby.

Dodatkowo bluzy z kolekcji HACCP spełniają istotne wymagania bhp dotyczące firm przetwarzających i dystrybuujących żywność. Zgodnie z wymaganiami HACCP żadna bluza robocza do piekarni nie posiada zewnętrznych kieszeni.