Bielizna Termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Szukasz profesjonalnej termoaktywnej odzież roboczej? Polska firma Kegel-Błażusiak od lat produkuje doskonałą bieliznę roboczą termoaktywną, która zapewnia odpowiednia termoregulację ciała w każdych warunkach chroniąc Cię jednocześnie przed przegrzaniem i wychłodzeniem. W ofercie znajdziesz męską bieliznę roboczą czyli: koszulki, kalesony, skarpetki i kominiarki.

 

Bielizna robocza termoaktywna – nie tylko do pracy!

Ze względu na swoje właściwości odzież robocza termoaktywna Kegel Błażusiak znajdzie zastosowanie nie tylko w pracy ale również w sporcie i w czasie codziennego użytkowania. Zadaniem bielizny termoaktywnej jest zapewnienie komfortu poprzez odpowiednią termoregulację przez co szczególnie polecana jest osobom aktywnym fizycznie: w pracy, biegaczom, motocyklistom, w czasie wypraw w góry itd. Szczegółowy opis jak działa bielizna termoaktywna znajdziesz poniżej.

Jak działa bielizna termoaktywna?

W czasie wysiłku fizycznego organizm człowieka się nagrzewa, powodując wydzielanie potu, który ma schłodzić nasz organizm. Zakładając zwykłą odzież może być nam gorąco a na ubraniach będą powstawać mokre i zimne plamy potu. Noszenie bielizny termoaktywnej w czasie wysiłku fizycznego zapewnia optymalne warunki dla procesów termoregulacji organizmu oraz pozwala zachować idealny dla ludzkiej skóry mikroklimat dzięki czemu czujemy się świeżo i nie jest nam gorąco. Warto podkreślić, że jednocześnie odzież termoaktywna chroni nas przed wychłodzeniem, dzięki czemu bieliznę termoaktywną można z powodzeniem stosować przez cały rok! Szczególnie polecamy bieliznę termoaktywną z jonami srebra (patrz kolekcja Hard-Work w naszym sklepie internetowym), która ogranicza rozwój bakterii, które mogą powodować nieprzyjemny zapach potu na ubraniach.

 

Bielizna termoaktywna Kegel Błażusiak – zalety:

Dostępna w naszej ofercie odzież termoaktywna Kegel Błażusiak z kolekcji HARD WORK wykonana jest w unikalnej technologii z włókna PROLEN, które posiada liczne zalety:

 • jest lżejsze od wody o 50%
 • jest lżejsze od bawełny
 • jest odporne na tarcie i pilling
 • zachowuje trwałość i świeżość kolorów
 • jest chemicznie i biologicznie odporne na działanie kwasów i zasad
 • jest odporne na działanie promieni UV

A to jeszcze nie wszystko! To co jeszcze wyróżnia bluzy, kalesony, skarpetki i kominiarki z kolekcji HARD-WORK to:

 1. Jony srebra (wplecione w tkaninę), które ograniczają rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii – stabilizując ich ilość na odpowiedni, przyjaznym i pożądanym poziomie. Co istotne właściwości te są dożywotnie i nie zmieniają się wraz z czasem, praniem i użytkowaniem odzieży.
 2. Aktywne strefy, które wzorowane są na mapie ciała i które mają podwyższony stopień wentylacji. Zapewniają one szybki przepływ powietrza w miejscach o zwiększonej emisji potu (pachy, plecy itp.), dzięki czemu będziesz czuł się świeżo i wygodnie.
 3. Bezuciskowy ściągacz występujący w pasie i rękawach wspomagany specjalnym splotem (wykonany z elastycznej przędzy bez klasycznych gumek) – dzięki niemu bielizna nie uciska (produkt bezuciskowy) i równomiernie i delikatnie dopasowuje się do ciała. Ponadto błyskawicznie wysycha.
 4. Unikalna siateczka – zapewnia szybsze odprowadzanie wilgoci w miejscach szczególnie narażonych na potliwość (pod szyją i pachami). Ponadto system kanalików powietrznych zabezpiecza przed nieprzyjemnym przyklejaniem się materiału do ciała, poprawiając tym samym cyrkulację powietrza.
 5. Brak bocznych szwów – zapewnia idealne dopasowanie do ciała na całej powierzchni i zwiększając komfort noszenia.

Znajdziesz u nas:

W naszej ofercie znajdziesz różne modele koszulek i kalesonów termoaktywnych, dzięki czemu możesz skompletować termoaktywną bieliznę roboczą dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji – zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Koszulki robocze termoaktywne:

W naszym sklepie internetowym znajdziesz koszulki robocze termoaktywne dostępne są w dwóch wersjach: HARD-WORK (z jonami srebra) oraz BASIC (klasyczna odzież termoaktywna). Koszulki HARD-WORK posiadają specjalne aktywne strefy na klatce piersiowej i pod pachami odpowiedzialne za szybsze odprowadzanie potu. Natomiast seria BASIC dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: popielatej i czarnej.

Kalesony robocze termoaktywne:

Kalesony podobnie jak koszulki dostępne są w dwóch wersjach: HARD-WORK (z jonami srebra) i BASIC (klasyczna odzież termoaktywna). W tym przypadku kalesony z kolekcji HARD-WORK posiadają specjalne aktywne strefy na udach i goleniach odpowiedzialne za szybsze odprowadzanie potu. Natomiast seria BASIC dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: popielatej i czarnej.

Skarpety robocze termoaktywne:

W ofercie posiadamy również wygodne i praktyczne skarpety z jonami srebra. Posiadają one aktywne strefy na kostkach, podbiciu i wierzchniej części stóp zapewniając tym samym odprowadzanie potu na zewnątrz, dzięki czemu stopy pozostają świeże i suche nawet w czasie największego wysiłku. Skarpety termoaktywne doskonale sprawdzają się w pracy, turystyce i sporcie.

Kominiarka robocza termoaktywna:

Dopełnienie oferty bielizny roboczej stanowi kominiarka termoaktywna sprawdzająca się szczególnie w czasie chłodniejszych dni ponieważ pomaga zachować optymalne warunki procesów termoregulacji organizmu. Można ją nosić na trzy sposoby (zakrywając głowę i nos, zakrywając głowę i usta, zakrywają tylko głowę).