Bielizna termoaktywna damska firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Profesjonalna damska bielizna termoaktywna:

Bielizna termoaktywna damska (nazywana również bielizną termiczną) firmy KEGEL-BŁAŻUSIAK jest już dostępna na stronach naszego sklepu internetowego! Bielizna została specjalnie zaprojektowana dla kobiet (posiada aktywne strefy wzorowane na mapie ciała kobiety)! Komplet składa się z koszulki i spodni (w ofercie dostępne są również skarpety i kominiarka).

Jeśli jesteś kobietą aktywną fizycznie koniecznie przeczytaj co zyskujesz ubierając bieliznę termoaktywną. Kliknij guzik poniżej aby przejść do sklepu, gdzie znajdziesz dokładny opis bielizny termoaktywnej dla kobiet:

Bielizna termoaktywna KEGEL-BŁAŻUSIAK:

– zapobiega tworzeniu się tzw. mokrych, zimnych plam podczas wysiłku fizycznego,

– aktywne strefy zapewniają wentylację w miejscach o zwiększonej emisji potu, dzięki czemu czujesz się bardziej świeżo i wygodnie,

– jest bardzo wygodna (dobrze przylega do ciała ale się do niego nie przykleja, posiada bez-uciskowy ściągacz i nie ma szwów bocznych).

– dobrze wygląda (atrakcyjny design),

– wyposażona jest w jony srebra, które ograniczają rozwój bakterii stabilizując ich ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie.

Galeria: