18'te urodziny sklepu fryda.com.pl - Partner Handlowy Kegel Błażusiak! | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów
Partner Handlowy Kegel-Błażusiak Przedsiębiorstwo Fryda

18’te urodziny sklepu fryda.com.pl!

W tym roku Przedsiębiorstwo Fryda obchodzi 18 urodziny co czyni go “pełnoletnim sklepem” :) Od początku naszej działalności czyli od 1998 roku jesteśmy Partnerem Handlowym jednego z największych producentów odzieży do pracy i akcesoriów samochodowych – polskiej firmy Kegel Błażusiak! W ramach świętowania wszyscy, którzy do 31.03.2016 zapiszą się na newsletter przez formularz na stronie (link poniżej) otrzymają kupon rabatowy na darmową dostawę – więcej szczegółów po kliknięciu baneru:

partner handlowy kegel błażusiak

Co zrobiliśmy?

Przez te 18 lat obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Klientów od których otrzymaliśmy bardzo liczne pozytywne opinie. Zaczęliśmy od małego punktu jak sklep przyfabryczny w Nowym Targu. Przez te lata stworzyliśmy dwie wygodne platformy zakupowe (sklepy internetowe z: odzieżą do pracy – odziez.fryda.com.pl i akcesoriami samochodowymi pokrowce.frydam.com.pl). Ponadto otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży w Bielsku Białej. Założyliśmy również specjalny kanał na youtubie, facebooku i bloga, gdzie zamieszczamy zdjęcia i filmy związane z naszą działalnością i produktami.

Co nas wyróżnia?

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego słuchając waszych rad i opinii na nasze zlecenie powstało kilka nowych produktów (zarówno z odzieży do pracy jak i pokrowców samochodowych). Dla Was też testujemy oferowane przez nas produkty, a zdjęcia i filmy z testów zamieszczamy na naszym blogu firmowym, kanale youtube i facebooku. Liczne recenzje, które tworzymy mają zapewnić łatwiejszy wybór odpowiedniego produktu. Jako praktycznie jedyni w Polsce opracowaliśmy dokładną instrukcję zakładania pokrowców samochodowych aby ułatwić ich montaż (instrukcja składa się z materiału wideo oraz wersji do wydruku).

Dbałość o Klienta – to się nie zmienia:

To co przez te 18 lat pozostało niezmienne to nasza dewiza: „Wysokiej jakości produkty Kegel-Błażusiak” dostarczymy bezpiecznie, wygodnie i tanio na terenie całego kraju.” Dbamy o to aby nasz doświadczony personel, który od lat jest taki sam sprawnie obsłużył Wasze zamówienia oraz doradził w wyborze produktu. Nie boimy się wyzwań i mamy bardzo dużo pomysłów, które mają Wam ułatwić wyszukiwanie potrzebnych informacji. Chcemy aby nasi nowi jak i stali Klienci mogli w wygodny i łatwy sposób zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy: czy to odzież do pracy czy akcesoria do samochodu.