18 Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2017 | Przedsiębiorstwo FRYDA - Sklepy Fabryczne Kegel-Błażusiak - producent Odzieży Roboczej, Obuwia Roboczego oraz Pokrowców na Fotele Samochodowe Odzież Robocza & Pokrowce miarowe do samochodów

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na 18 Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BeHaPe 2017, które odbędą się w międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1). Targi odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku (w godzinach od 10:00-16:00). Koniecznie odwiedź stoisko nr 35, na którym zaprezentujemy wyjątkową odzież roboczą i ochronną polskiego producenta Kegel-Błażusiak. Całą ofertę odzieży do pracy znajdziesz również na naszej stronie internetowej.

Targi BeHaPe 2017:

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla Ciebie ważne? Szukasz innowacyjnych rozwiązań związanych z BHP? Interesujesz się ochrona przeciwpożarową? Targi BeHaPe to świetna okazja do znalezienia najlepszych ofert i firm z branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej!

Katowickie targi BeHaPe to również doskonała okazja aby zapoznać się z najnowszymi innowacyjnymi technikami, technologiami oraz rozwiązaniami związanymi z ochroną indywidualną i zbiorową. Targi co roku przyciągają wielu gości i wystawców co pozwala na nawiązanie ważnych kontaktów biznesowych. Targi BeHaPe to również platforma edukacji zasad przestrzegania bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Odwiedź stoisko numer 35!

Na naszym stoisku zaprezentujemy profesjonalną odzież roboczą i ochronną polskiej marki Kegel-Błażusiak. Nie zabraknie również nowości – na stoisku numer 35 zobaczysz najnowszą kolekcję odzieży do pracy z serii “111”, która posiada szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Jest to idealna propozycja dla osób, które zwracają uwagę na komfort, wytrzymałość i profesjonalny wygląd odzieży w której pracują. Jedno z ubrań z najnowszej kolekcji zostanie również wystawione w konkursie planowanym przez organizatorów. Koniecznie bądźcie z nami i odwiedźcie nasze stoisko – zapraszamy!